Za to polubisz usługi locit.io!

Kompleksowo

Poprawa błędów, wzbogacanie danych i obliczenia geograficzne w jednym miejscu. Nawet złożone scenariusze biznesowe wykonamy łącząc nasze usługi.

Dokładnie

Dane stojące z usługami locit.io opisują miliony punktów adresowych. Odświeżamy je regularnie i stale dbamy o ich jakość.

Bezpieczenie

Locit.io nie zapisuje danych przesyłanych do naszych serwerów. Jesteśmy zgodni z każdą polityka ochrony danych osobowych (RODO). Stosujemy szyfrowanie komunikacji między serwerami. Zapewniamy ciągłość działania dzięki serwerom zlokalizowanym w różnych krajach UE.

Elastycznie

Zadziałamy tak jak Tobie najwygodniej. Zdalne API (SaaS)? Instalacja na Twoich serwerach? Prywatna chmura? A może wolisz wysłać nam dane w pliku? Do Ciebie należy decyzja.

W Polsce i globalnie

Powstaliśmy w Polsce i tu mamy najwięcej danych, ale eiększość usług locit.io działa globalnie. Działasz w innych krajach? Napisz czego potrzebujesz.

W dobrym towarzystwie

Przetwarzaliśmy już dane ubezpieczycieli, firm telekomunikacyjnych, programów lojalnościowych. Locit.io działa w bankach i wewnątrz platform e-commerce. Spróbuj i Ty!